AKTUALNOŚCI

Piątek, Marzec 18, 2022, 15:27 | Brak komentarzy »

W ofercie mojej pracowni znajdą Państwo m.in. badania psychologiczne dla osób, które kierują w ramach swojej pracy pojazdami uprzywilejowanymi lub przewożącymi wartości pieniężne.

Kierowanie pojazdem na sygnałach wymaga od kierowcy szczególnych predyspozycji w kwestii koncentracji uwagi, odporności na stres i antycypacji - umiejętności przewidywania np. tego, co zdarzy się na najbliższym skrzyżowaniu. Wszystkie te elementy w połączeniu odpowiednio szybkim czasem reagowania, sprawnością umysłową i odpowiednimi cechami osobowości powodują, że inni użytkownicy ruchu drogowego mogą być spokojni, że za kierownicą pojazdu uprzywilejowanego siedzi kierowca adekwatnie do tego zadania przygotowany i predysponowany.

Na badania psychologiczne potrzebne do uzyskania lub przedłużenia "wkładki" na pojazdy uprzywilejowane zapraszam wszystkich strażaków zawodowych, strażaków ochotników, strażników miejskich, a także kierowców pogotowia ratunkowego, gazowego, energetycznego i wszystkich służb interwencyjnych i ratunkowych. Serdecznie zapraszam także pracowników ochrony przewożących znaczne wartości pieniężne - tj. kierowców tzw. "bankowozów". Gwarantuję największą elastyczność jeśli chodzi o terminy - badania przeprowadzam również w godzinach popołudniowych i w weekendy.


Wtorek, Listopad 23, 2021, 11:44 | Brak komentarzy »

Kierowcy zawodowi, jak również kierowcy pojazdów uprzywilejowanych, egzaminatorzy i instruktorzy nauki jazdy są tą, specyficzną grupą zawodową, która okresowo musi przechodzić zarówno badania lekarskie jak i psychologiczne. Wymóg ten oczywiście tyczy się również osób, które dopiero zamierzają takimi kierowcami zostać.

Ważna z punktu widzenia komfortu kierowcy jest wobec tego możliwość wykonania kompletu badań w jednym miejscu, tak by nie było konieczności jeżdżenia od laboratorium do okulisty, od okulisty do psychologa, od psychologa do lekarza w różnych jednostkach świadczących usługi badań medycyny pracy.

Przychodnia NZOZ Medycyna Pracy Maciej Dwornik oferuje Państwu możliwość wykonania wszystkich niezbędnych dla kierowców badań w jednym miejscu - szybko, profesjonalnie i bez konieczności umawiania się do kilku różnych specjalistów w kilku miejscach.

Możliwość wykonania badań psychologicznych i lekarskich w jednym miejscu to zaoszczędzony czas kierowcy i jego większy komfort organizacyjny. Należy podkreslić, że jest to opcja, która wyróżnia przychodnię NZOZ Medycyna Pracy Maciej Dwornik i Pracownię Badań Psychologicznych Łukasz Balicki jeśli chodzi o dziedzinę profilaktycznych badań kierowców w Ostrowie i okolicy i warto z niej skorzystać. 


Piątek, Sierpień 27, 2021, 14:36 | Brak komentarzy »

Szanowni Państwo,

w dniach 30.08.2021 r. do 05.09.2021 r. pracownia będzie nieczynnna. Zapraszam ponownie na badania od 6 września br.


środa, Grudzień 9, 2020, 12:14 | 4 Komentarze »

Zanim trafili Państwo na badanie psychologiczne dla kierowców, zapewne wielu z was zadawało sobie powyższe pytanie, a pewnie część zastanawia się nad tym w tej chwili. I mowa tutaj zarówno o przedsiębiorcach, którzy kierowców kat. B zatrudniają, jak i o samych kierujących tego typu pojazdami w ramach pracy. 

Odpowiedź na powyższe pytanie w poniższym artykule.

 


Poniedziałek, Kwiecień 27, 2020, 10:12 | Brak komentarzy »

W związku z decyzją o wznowieniu egzaminów na prawo jazdy wyższych kategorii, pracownia z dniem 27 kwietnia 2020 roku będzie ponownie czynna. Ze względów bezpieczeństwa, działalność pracowni będzie jednak ograniczona w zakresie ilości badań przeprowadzanych w ciągu jednego dnia. Badanie może się odbyć wyłącznie po uprzedniej rejestracji telefonicznej - tel. 695673069.

W celu ograniczenia kontaktu między osobami badanymi, a także by zabezpieczyć pomieszczenia pracowni poprzez odpowiednią dezynfekcję, odstęp czasowy pomiędzy poszczególnymi badaniami może być wydłużony. W związku z powyższym uprzejmie proszę wszystkich zapisanych wcześniej na badanie, by przychodzić dokładnie o umówionej godzinie, a ewentualny zapas czasowy spędzić poza terenem przychodni (np. w aucie).

 

Dziękuję za wyrozumiałość.


Copyright ©2016 Pracownia badań psychologicznych Łukasz Balicki, All Rights Reserved.
Wykorzystano zdjęcia z darmowej bazy zdjęć freepik
Liczba odwiedzin: 28424