AKTUALNOŚCI

Wtorek, Listopad 23, 2021, 11:44

Kierowcy zawodowi, jak również kierowcy pojazdów uprzywilejowanych, egzaminatorzy i instruktorzy nauki jazdy są tą, specyficzną grupą zawodową, która okresowo musi przechodzić zarówno badania lekarskie jak i psychologiczne. Wymóg ten oczywiście tyczy się również osób, które dopiero zamierzają takimi kierowcami zostać.

Ważna z punktu widzenia komfortu kierowcy jest wobec tego możliwość wykonania kompletu badań w jednym miejscu, tak by nie było konieczności jeżdżenia od laboratorium do okulisty, od okulisty do psychologa, od psychologa do lekarza w różnych jednostkach świadczących usługi badań medycyny pracy.

Przychodnia NZOZ Medycyna Pracy Maciej Dwornik oferuje Państwu możliwość wykonania wszystkich niezbędnych dla kierowców badań w jednym miejscu - szybko, profesjonalnie i bez konieczności umawiania się do kilku różnych specjalistów w kilku miejscach.

Możliwość wykonania badań psychologicznych i lekarskich w jednym miejscu to zaoszczędzony czas kierowcy i jego większy komfort organizacyjny. Należy podkreslić, że jest to opcja, która wyróżnia przychodnię NZOZ Medycyna Pracy Maciej Dwornik i Pracownię Badań Psychologicznych Łukasz Balicki jeśli chodzi o dziedzinę profilaktycznych badań kierowców w Ostrowie i okolicy i warto z niej skorzystać. 


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe
Copyright ©2016 Pracownia badań psychologicznych Łukasz Balicki, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 13720