AKTUALNOŚCI

Piątek, Marzec 18, 2022, 15:27

W ofercie mojej pracowni znajdą Państwo m.in. badania psychologiczne dla osób, które kierują w ramach swojej pracy pojazdami uprzywilejowanymi lub przewożącymi wartości pieniężne.

Kierowanie pojazdem na sygnałach wymaga od kierowcy szczególnych predyspozycji w kwestii koncentracji uwagi, odporności na stres i antycypacji - umiejętności przewidywania np. tego, co zdarzy się na najbliższym skrzyżowaniu. Wszystkie te elementy w połączeniu odpowiednio szybkim czasem reagowania, sprawnością umysłową i odpowiednimi cechami osobowości powodują, że inni użytkownicy ruchu drogowego mogą być spokojni, że za kierownicą pojazdu uprzywilejowanego siedzi kierowca adekwatnie do tego zadania przygotowany i predysponowany.

Na badania psychologiczne potrzebne do uzyskania lub przedłużenia "wkładki" na pojazdy uprzywilejowane zapraszam wszystkich strażaków zawodowych, strażaków ochotników, strażników miejskich, a także kierowców pogotowia ratunkowego, gazowego, energetycznego i wszystkich służb interwencyjnych i ratunkowych. Serdecznie zapraszam także pracowników ochrony przewożących znaczne wartości pieniężne - tj. kierowców tzw. "bankowozów". Gwarantuję największą elastyczność jeśli chodzi o terminy - badania przeprowadzam również w godzinach popołudniowych i w weekendy.


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe
Copyright ©2016 Pracownia badań psychologicznych Łukasz Balicki, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 9751